Startuję z blogiem

Patrzę na sport od strony finansowej i logistycznej. Pozorne wyjście na boisko świadczy o tym, że wszystko wokoło jest zorganizowane. Mam czas, sprzęt i wiem gdzie iść. Logistyka organizuje zaplecze procesowe i zapewnia odbiorcom produkty o wysokiej jakości na czas. Wpisy na tym blogu będą miały podobną charakterystykę. Bedą wspierać czytelników w zorganizowaniu swoich aktywności sportowych, zapewnieniu zasobów, obliczeniu kosztów. 

Blog nie ma charakteru budowania motywacji czy zmiany nawyków. W przestrzeni internetu materiałów o tej tematyce jest bardzo dużo. Można w nich znaleźć motywację do przysłowiowego wstania z kanapy. Blog dostarczy informacje dla czytelników, którzy mają ten etap zaliczony - chcą biegać, chcą pojeździć na nartach, chcą grać w siatkówkę na plaży czy przepłynąć swój dystans kajakiem. Chcą uprawiać sport na miarę swoich możliwości fizycznych i finansowo-organizacyjnych.

Do_mnieJPG

Co więcej w części publikowanych materiałów będę zachęcał do pozostania na kanapie. Brzmi dziwnie jak na to co opisałem powyżej, ale to prawda. Wykonam analizy dotyczące Igrzysk Olimpijskich w wydaniu letnim i zimowym. Będę wyjaśniał skąd bierze się potęga medalowa krajów i dlaczego 10-12 medali dla Team Polska w Tokyo to byłby duży sukces. Niewiele osób może pozwolić sobie na oglądanie zmagań na arenach olimpijskich w miejscu ich rozgrywania. Zostaje więc śledzenie via TV lub kanały internetowe. Postaram się, wzbogacić wiedzę kibiców przed w i w trakcie letnich igrzysk TOKYO 202ONE. Jeśli ktoś był na Olimpiadzie i ma swoje spostrzeżenia, także będziemy je analizować.

Będzie można zobaczyć tutaj dużo wykresów i analiz. Za inspiracje do formy wykresów, strony technicznej ich wykonania odpowiada portal  http://www.skuteczneraporty.pl Zachęcam do zapoznania się z wytycznymi do korzystania z narzędzi analitycznych i zrozumiałej wizualizacji danych.

W razie pytań, zapraszam do kontaktu: https://www.moneysportsstudio.pl/kontakt